Indtast din registrerede e-mail:
Indtast ny adgangskode:

Et socialpædagogisk behandlingstilbud der henvender sig til børn, unge og familie​r

​Medarbejdere

Der bestræbes i sammensætningen af medarbejdere på at have en ligelig fordeling af mandligt- og kvindeligt personale.
​Dette er af afgørende betydning for børn og unge, som i perioder kan profitere mere af tilknytningen til et bestemt køn.

Socialpædagogernes faglige udvikling​

Der lægges endvidere vægt på socialpædagogernes faglige udvikling med løbende supervision af
​forskellige eksterne supervisorer med viden indenfor de specifikke problemstillinger, der aktuelt arbejdes med.

Leder

Peter Weitling

Socialrådgiver

peter@bak-op.dk​
​22 23 92 93

Souchef

Annette Olsson

Socialpædagog
annette@bak-op.dk

22 23 44 93

Afdelingsleder

Leder for Ungeteamet - et kollegielignende botilbud

​Søren Charlie Jensen

Socialpædagog

​charlie@bak-op.dk
​31 50 00 38

Leder for Familieteamet

Rikke Baden

​Socialpædagog
rikke@bak-op.dk
​60 24 44 93

Medarbejdere

Medarbejdere i Ungeteamet

Charlotte Gade

Socialpædagog

charlotte@bak-op.dk
​31 50 00 58

Mai Lønberg Jensen (barsel)

Kandidatuddannelse i psykologi og sundhedsfremme og BA i idræt

mai@bak-op.dk
​26 62 99 71

Mads Uhrenfeldt Dahl Madsen

Socialpædagog

mads@bak-op.dk

​31 54 00 07

Jeanette Larsen

Socialpædagog
​jeanette@bak-op.dk
​31 49 00 03

Freja Sjørvad

Socialrådgiver

freja@bak-op.dk

53 65 92 93 

Mehmet Bulut

Socialpædagog

mehmet@bak-op.dk

31 40 00 71

Medarbejdere i familieteamet

Christina Madsen

Socialpædagog
​christina@bak-op.dk
​31 77 92 93

Max Fuglsang 

Socialrådgiver 

max@bak-op.dk

53 58 92 93

Rene Christensen

Socialpædagog

rene@bak-op.dk

31 49 00 02

Hanne Thyssen

Socialpædagog

hanne@bak-op.dk

31 50 00 68

Kløvervej 12, st. dør 3

Tlf.: 22 23 92 93    

Tlf: 22 23 44 93​​

​E-mail: bak-op@bak-op.dk